Podzemné kontajnery

Pozrite si video:

 

  Kompostery
  E-shop prevádzkuje

MEVA-SK, s.r.o. Rožňava

Krátka 574
Brzotín, časť BAK
049 51
SLOVENSKO

Tel.- +421 58 73 27 483
Fax.- +421 58 73 26 597
meva.sk@meva.eu
www.meva.sk

IČO: 31681051
IČ DPH: SK2020500724

 

MEVA-SK pobočka Trenčín :

MEVA-SK ZÁPAD

Zlatovská 1962
Trenčín
911 05
SLOVENSKO

  Partnerské weby

 Kompostujte s MEVA-SK

Rýchle kompostovanie bez zápachu

Plusy kompostovania pozná každý z nás – znižuje množstvo komunálneho odpadu, chráni prostredie a v neposlednom rade dáva vzniknúť účinnému hnojivu. Kompostoviská sú dnes súčasťou súkromných záhrad i veľkých hospodárstiev zaoberajúcich sa pestovaním alebo chovom. No na to, aby bolo kompostovanie naozaj účinné a zároveň estetické je potrebné vybrať si naň správnu nádobu.

Kopy odpadu v rohoch postupne nahrádzajú zelené ekologické boxy. Sú určené pre kompostovanie širokej škály biologického odpadu, či už je to tráva, lístie, drevený odpad, zvyšky ovocia alebo exkrementy hospodárskych zvierat. Ich výhodou je úspora miesta, aktívna filtrácia vzduchu potláčajúca zápach a tiež urýchlenie času rozkladu. Boxy sú obyčajne chránené vekom, takže sa do nich nedostanú žiadne zvieratá.

Kompostéry MEVA-SK COMP a TOP sú navyše vyrobené z recyklovaného materiálu, ktorý sa dá opätovne zrecyklovať. Ich životnosť je pritom až 15 rokov a to aj pri celoročnej prevádzke. Kopostéry majú objem od 400 až do 2000 l a kónický tvar pre uľahčenie vyprázdňovania. Dodávajú sa bez dna, čo umožňuje priamy styk s pôdou a prístup mikroorganizmov, červov a dážďoviek. V ponuke sú aj menšie kompostéry či kompostovacie sila určené pre rodiny s jednoduchou montážou a vysokou účinnosťou.

Pred nákupom kompostovacích boxov vám radi poradíme. Vyberieme pre vás ten správny box s ohľadom na objem a druh odpadu a spôsob jeho opätovného využitia. Neváhajte kontaktovať našich pracovníkov oddelenia predaja.

 

 

MEVA-SK

 

NÁVRAT NA HLAVNÚ STRÁNKU

 

OWNlMmQ