Podzemné kontajnery

Pozrite si video:

 

  Kompostery
  E-shop prevádzkuje

MEVA-SK, s.r.o. Rožňava

Krátka 574
Brzotín, časť BAK
049 51
SLOVENSKO

Tel.- +421 58 73 27 483
Fax.- +421 58 73 26 597
meva.sk@meva.eu
www.meva.sk

IČO: 31681051
IČ DPH: SK2020500724

 

MEVA-SK pobočka Trenčín :

MEVA-SK ZÁPAD

Zlatovská 1962
Trenčín
911 05
SLOVENSKO

  Partnerské weby

 


O FIRME » BLOG
Odolné kontajnery pomôžu obciam zbaviť sa medveďov

Plusy kompostovania pozná každý z nás – znižuje množstvo komunálneho odpadu,  chráni prostredie a v neposlednom rade dáva vzniknúť účinnému hnojivu.  Kompostoviská sú dnes súčasťou súkromných záhrad i veľkých hospodárstiev  zaoberajúcich sa pestovaním alebo chovom. No na to, aby bolo kompostovanie      naozaj účinné a zároveň estetické je potrebné vybrať si naň správnu nádobu.

Viac...

Rýchle kompostovanie bez zápachu
Komposter

Plusy kompostovania pozná každý z nás – znižuje množstvo komunálneho odpadu, chráni prostredie a v neposlednom rade dáva vzniknúť účinnému hnojivu. Kompostoviská sú dnes súčasťou súkromných záhrad i veľkých hospodárstiev zaoberajúcich sa pestovaním alebo chovom. No na to, aby bolo kompostovanie naozaj účinné a zároveň estetické je potrebné vybrať si naň správnu nádobu.

Viac...

Pokuta za nesprávne nakladanie s odpadovým olejom. Zabráňte jej včas.

Národná rada Slovenskej republiky schvália v marci nový zákon o odpadoch, ktorý nadobudne účinnosť 1. januára 2016. Dočítate sa v ňom aj to, že je zakázané zmiešavať oleje s inými odpadmi alebo ich ukladať bez dôkladného zabezpečenia proti úniku do vody či pôdy. O dodržiavanie zákona sa stará Slovenská inšpekcia životného prostredia. Ročne urobí v oblasti odpadového hospodárstva až 700 kontrol, z ktorých mnohé končia nemalými pokutami. Ako sa im vyhnúť? Napríklad investíciou do certifikovaných nádob, ktoré spĺňajú predpísané normy.

Viac...
Podzemné kontajnery
Podzemné kontajnery

Recyklácia odpadov a ich triedenie na plasty, kovy, sklo (farebné a biele) a papier je dnes štandardom, ktorý musia dodržiavať všetky mestá a obce. Starostlivosť o pestrofarebné kontajnery však môže byť finančne náročná a ich pravidelné vyprázdňovanie, údržba a upratovanie okolo nich si vyžaduje správnu logistiku aj pracovnú silu navyše.

Viac...

ODU2ZjdiOW